Hravé úkoly

 
Akce
 

Sešit s úkoly nejen pro předškoláky s oblíbenými typy úkolů – vybarvi, dokresli, přiřaď, co k sobě patří, doplň,… Různorodé úkoly z mnoha oblastí, které vedou děti k rozvoji sluchového a zrakového vnímání, grafomotoriky, logického myšlení, orientaci v prostoru a mnoho dalšího. Všechny obrázky jsou černobílé, aby si je děti mohly vybarvit. Pracovní sešit lze použít samostatně, ale velmi dobře poslouží jako doplňující sešit ke knize ,,Pohádky k povídání" a „Pohádky a bajky k povídání“, kdy obrázky a úkoly v sešitě odpovídají pohádkám a příběhům v knize.

Běžná cena 119 Kč
Ušetříte 23,80 Kč (–20 %)
95,20 Kč    
Značka Rubico
Kategorie Logopedické sešity
 

Doporučujeme využívat pracovní sešit společně s knihami POHÁDKY K POVÍDÁNÍ či POHÁDKY A BAJKY K POVÍDÁNÍ. Díky této skvělé dvojci seznámíte děti s tradičními pohádky a bajkami, které již nejsou pro většinu dětí v dnenší doě tolik známé. Díky úkolům z obou publikací dítěti pohádku či bajku nejen lépe přiblížíte, ale také při práci s ní rozvíjíte dítě v mnoha oblastech důležitých také pro správný vývoj řeči.

Při plnění úkolů ze sešitu dbejte u dítěte na správný úchop tužky. Hlídejte, aby celé rameno, paže i zápěstí ruky byly uvolněné. Tužka leží na prostředníčku a palec ji přidržuje. Ukazováček je shora jen lehce položený. Tužka leží v prohloubení mezi palcem a ukazovákem, tím pádem směřuje šikmo k papíru. Mezera mezi hrotem tužky a konečky prstů by měla být asi 3 cm.

 

Sešit je formátu A4, 128 stran, černobílé, brožované.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: