Barvy

Svět hraje barvami, které nás obklopují ze všech stran. Poznat a nebo dokonce pojmenovat barvy bývá někdy pro děti oříšek. Formou hry to však půjde snadněji.

 

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

 • Navlékej, nečekej Novinka A13
  Navlékej, nečekej
  Značka: Alexander

  Oblíbená hra k procvičení jemné motoriky, zrakové diferenciace a paměti. Cílem je zapamatovat si barevný vzor na kartičce a následně korálky navléct ve správném pořadí na šňůrku. Děti si díky hře zdokonalují také postřeh, soustředění a trpělivost. Hra má několik úrovní obtížnosti a užije si ji jeden hráč, stejně jako více hráčů.

  440 Kč
 • 9a0a9f85129f219ed8761311221c3926 D25
  Loto BARVY
  Značka: DJECO

  Oblíbená hra loto, se kterou děti zábavně procvičí barvičky a zároveň zlepší svůj postřeh. Pomáha dětem rozšiřovat slovní zásobu, procvičovat koordinaci oko–ruka a rozvíjet pozorovací schopnosti. Hru může hrát jeden i více hráčů.


  220 Kč
 • Hra školou BARVIČKY A3
  Hra školou BARVIČKY
  Značka: Alexander

  Naučná hra, pomocí níž se děti učí zábavnou formou rozvíjet své pozorovací schopnosti. Učí se rozpoznávat barvy a přiřazovat je ke správnému obrázku, zlepšují si postřeh a soustředění. Samotnou manipulací s kartičkami si procvičují také jemnou motoriku. Každá dvojice skládá z kartičky, na které je obrázek a kartičky s použitými barvičkami. Děti se tak učí kartičky vhodně kombinovat. Pokud do sebe dvě poloviny destiček zapadnou, pak je dvojice správná.

  228 Kč
 • Duha G1
  Duha
  Značka: Granna

  Oblíbená hra pro menší i větší děti, při které skloubíte procvičení pozornosti, barev, zrakového rozlišování i paměti. Přínosná je také pro rozvoj slovní zásoby a jazykového citu! Hra nabízí hned 3 různé varianty, které se liší obtížností. Užije si jeden i více hráčů.

  Hru doporučuje Asociace klinických logopedů ČR.

  299 Kč
 • Eduludo Animocolorix D3
  Eduludo Animocolorix
  Značka: DJECO

  Hra při které si děti procvičí základní barvy, jejich úkolem je určit barvu zvířátka na obrázkových kartičkách.Zábavnou formou je také seznamí s tabulkami - mřížkami a orientací v nich. Zároveň si tak zdokonalují zrakové vnímání a koordinaci ruky a oka. Zapojí také logické myšlení a jemnou motoriku při umísťování žetonku na správné místo v tabulce.

   

  450 Kč
 • Propagační letáček motýlci LM1
  Motýlci
  Značka: Logopedie mě baví

  Hra rozvíjí sluchovou paměť a pozornost, zrakové vnímání, znalost barev, porozumění řeči, matematické představy a mnoho dalšího. Cílem hry je vybrat správně barevného motýlka na základě instrukcí, který zadává spoluhráč a umístit jej ke správnému obrázku. V nabídce jako PDF soubor nebo tištěná a laminovaná verze.

   

  od 48 Kč
 • Propagační letáček autíčko, kam pojedeš LA1
  Autíčko, kam pojedeš?
  Značka: Logopedie mě baví
  Osvědčená a oblíbená hra, při které si přirozeně procvičí porozumění řeči, sluchovou paměť, barvy, protiklady a mnoho dalšího! Principem je vybrat správné autíčko pro cestu do konkrétního cíle, na základě instrukcí, které zadává spoluhráč.V nabídce jako PDF soubor nebo tištěná a laminovaná verze.
   

   

  od 40 Kč

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem