Logopedické pomůcky a hry

 

Stránka 1 z 7 - 97 položek celkem

 • Hra KROKODÝL D44
  Hra KROKODÝL
  Značka: DJECO

  Zábavná hra, díky které si děti procvičují vnímání posloupnosti, barvy, zdokonalují jemnou motoriku, pozornost i paměť. Cílem je, aby si děti zapamatovaly přesné pořadí barevných koleček na vybrané kartičce. Poté vsunou kartu do krokodýla z druhé strany a krokodýla nakrmí barevnými kolečkami tak, jak mají jít za sebou. Po otočení pak ověří správnost barevné škály. Hra přinese spoustu zábavy jednomu, i více hráčům současně.

  480 Kč
 • 90e5dc7a48168dc7d3fbe906d3a112f7 D43
  Trio puzzle nahá zvířátka
  Značka: DJECO

  Zábavná logická hra, při které děti přiřazují "nahá" zvířátka k jejich srsti, peří,... Pomůžete berušce, papouškovi nebo žirafě, aby vypadaly správně? Při skládání puzzlíků si děti rozvíjí jemnou motoriku, prostorovou orientaci, smysl pro detail, ale také jeho soustředěnost a trpělivost.

   

  220 Kč
 • 160557 2823 1 djeco sablony doprava Novinka D42
  Šablony doprava
  Značka: DJECO

  Zábavná a kreativní činnost pro všechny, kteří rádi kreslí. Šablony jsou vhodné na rozcvičení ruky a nácvik kreslení. Jsou z pevnějšího plastu, omyvatelné a velmi dobře se s nimi pracuje. U dětí rozvíjí jemnou motoriku, kreslení i kreaitivitu. K obrázkům ze šablon můžou děti dokreslit další dle své vlastní fantazie.

  180 Kč
 • 2844 dj08841 72dpi rvb D41
  Samolepky ZOO
  Značka: DJECO

  Oblíbená zvířátka ze ZOO na 160 samolepkách. Poslouží nejen k zábavě, ale také jako vhodná motivace a skvělá odměna za procvičení. Při jejich odlepování a nalepování děti také procvičí jemnou motoriku. Jak dále je s dětmi využít se dočtete v tipech z naší logopedické praxe.

  80 Kč
 • 2835 dj08830 72dpi rvb D40
  Samolepky Princezny
  Značka: DJECO

  Oblíbené princeznovské motivy na 160 samolepkách. Poslouží nejen k zábavě, ale také jako vhodná motivace a skvělá odměna za procvičení. Při jejich odlepování a nalepování děti také procvičí jemnou motoriku. Jak dále je s dětmi využít se dočtete v tipech z naší logopedické praxe.

  80 Kč
 • 2841 dj08839 72dpi rvb D39
  Samolepky Piráti
  Značka: DJECO

  Poutavé obrázky s motivy pirátů na 160 samolepkách. Poslouží nejen k zábavě, ale také jako vhodná motivace a skvělá odměna za procvičení. Při jejich odlepování a nalepování děti také procvičí jemnou motoriku. Jak dále je s dětmi využít se dočtete v tipech z naší logopedické praxe.

  80 Kč
 • 2889 1 dj08885b 72dpi rvb D38
  Samolepky Mořské panny
  Značka: DJECO

  Motivy mořské panny na 160 samolepkách. Poslouží nejen k zábavě, ale také jako vhodná motivace a skvělá odměna za procvičení. Při jejich odlepování a nalepování děti také procvičí jemnou motoriku. Jak dále je s dětmi využít se dočtete v tipech z naší logopedické praxe.

  80 Kč
 • 2850 dj08843 72dpi rvb D37
  Samolepky Dinosauři
  Značka: DJECO

  Oblíbení dinosauři na 160 samolepkách. Poslouží nejen k zábavě, ale také jako vhodná motivace a skvělá odměna za procvičení. Při jejich odlepování a nalepování děti také procvičí jemnou motoriku. Jak dále je s dětmi využít se dočtete v tipech z naší logopedické praxe.

  80 Kč
 • 102550 dj01628 b rvb Novinka D36
  Sada 4 her LUDO WOOD
  Značka: DJECO

  Skvělá sada 4 oblíbených dětských her v jednom balení! Zahrajte si pexeso, loto, cestičku a magnetické lovení rybek. Hry jsou krásně ilustrované, s motivy lesa se 4 zvířátky, které hrami provázejí. Procvičte zábavně jemnou motoriku včetně koordinace ruky a oka, zlepšete jejich postřeh i pozornost.

   

  690 Kč
 • Djeco magnetic Novinka D35
  Rybaření
  Značka: DJECO

  Oblíbená hra ,,Na rybáře", kterou si děti zamilují! Bezvadně poslouží k rozvoji koordinace ruky a oka, obratnosti i jemné motoriky a pozornosti. Děti pomocí dřevěných tyčí chytají magnetické dřevěné mořské živočichy. Prostorem pro chytání se stává přímo krásná krabice, která se promění v mořské dno. Hru může hrát jeden, nebo dva hráči.

  490 Kč
 • final úprava D34
  Puzzle poznávej statek
  Značka: DJECO

  Puzzle poznávej statek - skvělá možnost pro děti, jak nejen zahnat nudu, ale také procvičit zrakové vnímání, prostorovou představivost, orientaci v prostoru i jemnou motoriku při skládání dílků. V sestaveném obrázku pak děti vyhledávají detaily zobrazené v rámečku kolem obrázku. Puzzle se skládá ze 35 větších dílků, o celkovém rozměru 61x38 cm.

   

  360 Kč
 • djeco puzzle oblekani Novinka D33
  Puzzle OBLÉKÁNÍ
  Značka: DJECO

  Skvělé naučné puzzle na téma oblékání, kde se děti učí posloupnosti v čase. Rozvíjí tak své pozorovací schopnosti, procvičují paměť a logické myšlení a jemnou motoriku. Zároveň také skládačka vede k lepší sebeobsluze právě v oblékání. Jednotlivé dílky pasují pouze, pokud se skládají ve správném pořadí.

  220 Kč
 • 1896 1 djeco puzzle gigant rok zahradnika D32
  Puzzle gigant ROK ZAHRADNÍKA

  Originální kruhové puzzle s motivy ročních období, které pomůže dětem se lépe zorientovat v časové posloupnosti. Co děláme v jednotlivých ročních obdobích v průběhu roku? Při práci s ním děti rozvíjí pozorovací schopnosti, procvičují paměť a logické myšlení a jemnou motoriku

  390 Kč
 • 1893 1 djeco puzzle gigant denni cinnosti D31
  Puzzle gigant DENNÍ ČINNOSTI
  Značka: DJECO

  Originální kruhové puzzle s motivy běžných dětských činností, které pomůže dětem se lépe zorientovat v časové posloupnosti. Co děláme ráno, během dne, večer nebo v noci? Při práci s ním děti rozvíjí pozorovací schopnosti, procvičují paměť a logické myšlení a jemnou motoriku

  390 Kč
 • 2343 dj08156 b rvb D29
  Duo puzzle NAJDI MĚ
  Značka: DJECO

  Najdeš, kde je zvířátko schované? Puzzle pro nejmenší děti, kdy na jedné straně je zvířátko a na druhé je schované v jeho přirozeném prostředí, kde žije. Při skládání puzzlíků si děti rozvíjí jemnou motoriku, prostorovou orientaci, smysl pro detail, ale také jeho soustředěnost a trpělivost. Veselé barevné obrázky děti nejen pobaví, ale velmi brzy si je také oblíbí.

  220 Kč
Další produkty

Stránka 1 z 7 - 97 položek celkem