Logopedické pomůcky a hry

 

Stránka 1 z 7 - 97 položek celkem

 • Zrcadlové obrázky D48
  Zrcadlové obrázky
  Značka: DJECO

  Originální hra se zrcadlovými obrázky, při které se děti učí hrát si s odrazem. Děti umístí jeden z obrázků pod zrcadlo a otáčí jím, dokud nenajdou správný tvar na kartičce. Obrázky pod zrcadlem se mění a obrazy se objevují jako mávnutím kouzelného proutku. Hra napomáhá rozvoji zrakového vnímání i pozornosti a soustředění.

  380 Kč
 • Modelovací hmota DINO B3
  Modelovací hmota DINO
  Značka: Berger

  Modelovací hmota, se kterou děti zažijí spoustu zábavy a legrace při tvoření, kdy zároveň rozvíjí svou fantazii a kreativitu. Při práci s plastelínou zdokonalují nejen jemnou motoriku – obratnost prstíků, ale také soustředěnost. Tato hmota sama vytvrdne, pokud ji necháte na vzduchu. Může tak vzniknout nepřeberné množství různých postaviček či zvířátek k dalším hrám. Sada obsahuje 18 kelímků (11 barev).

  179 Kč
 • 189441 dj08328 b rvb D47
  Edoludo Primotopo
  Značka: DJECO

  Zábavná hra , která děti učí orientaci v prostoru. Kde je nahoře, dole a kde uvnitř? Děti určují dle obrázku pozici zvířátek a vkládají žetony na správné místo do mřížky.  Zároveň si tak procvičují předložky a zdokonalují logické myšlení. Otočením kartičky si mohou děti ověřit, jestli hlavolam vyřešili správně. 

  390 Kč
 • 156972 2385 1 djeco hra tvary D46
  Hra TVARY
  Značka: DJECO

  Zábavná vzdělávací hra, která učí děti pracovat s tvary a skládat je k sobě. Děti mají za úkol dát geometrické tvary do obrazců dle předlohy na kartičce, nebo bez ní. Rozvíjí si tak svou představivost a logické myšlení. Skvělá zábava, díky níž dítě procvičí také postřeh, soustředění a trpělivost. Hra má tři úrovně obtížnosti.

   

   

  420 Kč
 • 189429 1 dj08258 b rvb D45
  Eduludo Bingo
  Značka: DJECO

  BINGO je hra zameřená na osvojování počtů a čísel. Každý hráč si vybere desku, kterou si položí před sebe a následně roztočí kolotoč. Dle toho, kterého zvířátko padne, přiřadí hráč na svoji hrací desku žeton s odpovídajícím počtem. Dítě si rozvíjí matematické představy, určování počtů a poznávání čísel. Hra má 2 úrovně obtížnosti - na jedné straně žetonů jsou čísla a na druhé straně jsou puntíky. 

  299 Kč
 • Spybag LS1
  Spybag
  Značka: Logopedie mě baví
  Při hře s pytlíkem děti rozvíjí jemnou motoriku, kdy prstíky hledají mezi plastovými kuličkami přes okýnko předmět z kartičky. Navíc rozvíjí zrakové vnímání, pozornost a soustředěnost. Tedy vlastnosti, které jsou důležité pro celkový rozvoj dítěte a rozvoj řeči.

   

  199 Kč
 • Procvičování pro předškoláky - hláska L LL
  Procvičování pro předškoláky - hláska L
  Značka: Kresli.to

  V pracovním sešitu najdete pestrou nabídku úkolů, které vybízí děti k zapojení správné výslovnosti hlásky L v různch kombinacích a obtížnostech. Díky  nim děti navíc rozvíjí své sluchové a zrakové vnímání, paměť, pozornost i jemnou motoriku, čímž podporují rozvoj řeči. Součástí jsou také oblíbené samolepky, které děti využijí v některých úkolech.

  130 Kč
 • Hra KROKODÝL D44
  Hra KROKODÝL
  Značka: DJECO

  Zábavná hra, díky které si děti procvičují vnímání posloupnosti, barvy, zdokonalují jemnou motoriku, pozornost i paměť. Cílem je, aby si děti zapamatovaly přesné pořadí barevných koleček na vybrané kartičce. Poté vsunou kartu do krokodýla z druhé strany a krokodýla nakrmí barevnými kolečkami tak, jak mají jít za sebou. Po otočení pak ověří správnost barevné škály. Hra přinese spoustu zábavy jednomu, i více hráčům současně.

  480 Kč
 • 90e5dc7a48168dc7d3fbe906d3a112f7 D43
  Trio puzzle nahá zvířátka
  Značka: DJECO

  Zábavná logická hra, při které děti přiřazují "nahá" zvířátka k jejich srsti, peří,... Pomůžete berušce, papouškovi nebo žirafě, aby vypadaly správně? Při skládání puzzlíků si děti rozvíjí jemnou motoriku, prostorovou orientaci, smysl pro detail, ale také jeho soustředěnost a trpělivost.

   

  220 Kč
 • 160557 2823 1 djeco sablony doprava D42
  Šablony doprava
  Značka: DJECO

  Zábavná a kreativní činnost pro všechny, kteří rádi kreslí. Šablony jsou vhodné na rozcvičení ruky a nácvik kreslení. Jsou z pevnějšího plastu, omyvatelné a velmi dobře se s nimi pracuje. U dětí rozvíjí jemnou motoriku, kreslení i kreaitivitu. K obrázkům ze šablon můžou děti dokreslit další dle své vlastní fantazie.

  180 Kč
 • Samolepky D37
  Samolepky
  Značka: DJECO

  Oblíbené obrázky na 160 samolepkách. Poslouží nejen k zábavě, ale také jako vhodná motivace a skvělá odměna za procvičení. Při jejich odlepování a nalepování děti také procvičí jemnou motoriku. Jak dále je s dětmi využít se dočtete v tipech z naší logopedické praxe. Na výběr z  několika variant.

  80 Kč
 • 102550 dj01628 b rvb D36
  Sada 4 her LUDO WOOD
  Značka: DJECO

  Skvělá sada 4 oblíbených dětských her v jednom balení! Zahrajte si pexeso, loto, cestičku a magnetické lovení rybek. Hry jsou krásně ilustrované, s motivy lesa se 4 zvířátky, které hrami provázejí. Procvičte zábavně jemnou motoriku včetně koordinace ruky a oka, zlepšete jejich postřeh i pozornost.

   

  690 Kč
 • Djeco magnetic D35
  Rybaření
  Značka: DJECO

  Oblíbená hra ,,Na rybáře", kterou si děti zamilují! Bezvadně poslouží k rozvoji koordinace ruky a oka, obratnosti i jemné motoriky a pozornosti. Děti pomocí dřevěných tyčí chytají magnetické dřevěné mořské živočichy. Prostorem pro chytání se stává přímo krásná krabice, která se promění v mořské dno. Hru může hrát jeden, nebo dva hráči.

  490 Kč
 • final úprava D34
  Puzzle poznávej statek
  Značka: DJECO

  Puzzle poznávej statek - skvělá možnost pro děti, jak nejen zahnat nudu, ale také procvičit zrakové vnímání, prostorovou představivost, orientaci v prostoru i jemnou motoriku při skládání dílků. V sestaveném obrázku pak děti vyhledávají detaily zobrazené v rámečku kolem obrázku. Puzzle se skládá ze 35 větších dílků, o celkovém rozměru 61x38 cm.

   

  360 Kč
 • djeco puzzle oblekani D33
  Puzzle OBLÉKÁNÍ
  Značka: DJECO

  Skvělé naučné puzzle na téma oblékání, kde se děti učí posloupnosti v čase. Rozvíjí tak své pozorovací schopnosti, procvičují paměť a logické myšlení a jemnou motoriku. Zároveň také skládačka vede k lepší sebeobsluze právě v oblékání. Jednotlivé dílky pasují pouze, pokud se skládají ve správném pořadí.

  220 Kč
Další produkty

Stránka 1 z 7 - 97 položek celkem