Doprava a platba

Ve druhém kroku objednávky můžete vybrat, jak má balíček doputovat k Vám.

 

DOPRAVA

zásilkovna

Balíček posílám přes Zásilkovnu po obdržení platby na účet. Můžete si vybrat z možností vyzvednutí v Zásilkovně, nebo doručení na Vaši adresu. O odeslání Vás budeme informovat prostřednictvím emailu.

OSOBNÍ PŘEVZETÍ

Jste z Kyjova nebo okolí? Pak nic nebrání tomu, abyste si zboží vyzvedli osobně. Zboží je možné si vyzvednout v prodejně BETTYNKA - svět dětí na ulici Komenského 616 v Kyjově ihned po té, co Vám přijde email, že zboží je připraveno k vyzvednutí. Prodejna Bettynka je otevřená PO - PÁ (8.00 - 17.00), SO (8.30 - 11.00).


EMAIL

Možné zvolit pouze při nákupu PDF souborů. V případě, že máte v košíku zboží, které se bude odesílat standartně volte prosím rovnou možnost poštou nebo zásilkovnou. PDF soubor Vám odešleme na email automaticky.

 

PLATBA

Zaslání na účet

Po dokončení objednávky Vám přijde potvrzení a pokyny k platbě. Jakmile k nám na účet přistane daná částka, což může trvat i několik dní od odeslání, dáme Vám o zaplacení Vaší objednávky vědět a balíček Vám začneme chystat.

Dobírkou

Tuto možnost můžete využít při odeslání přes Zásilkovnu. Po dokončení objednávky Vám přijde potvrzení a balíček Vám začneme chystat. Následně Vaši objednávku odešleme a při převzetí objednávky si můžete zvolit způsob úhrady kartou nebo hotově.

 

HOTOVĚ

 V případě osobního odběru je možné platit objednávku v hotovosti.