Skládačky

Skládání je u dětí velmi oblíbenou činností. Vyhledávají a spojují, co k sobě patří. Při hledání souvislostí zároveň mohou rozvíjet spoustu dalších oblastí.

 

Stránka 1 z 2 - 19 položek celkem

 • Zrcadlové obrázky D48
  Zrcadlové obrázky
  Značka: DJECO

  Originální hra se zrcadlovými obrázky, při které se děti učí hrát si s odrazem. Děti umístí jeden z obrázků pod zrcadlo a otáčí jím, dokud nenajdou správný tvar na kartičce. Obrázky pod zrcadlem se mění a obrazy se objevují jako mávnutím kouzelného proutku. Hra napomáhá rozvoji zrakového vnímání i pozornosti a soustředění.

  380 Kč
 • 156972 2385 1 djeco hra tvary D46
  Hra TVARY
  Značka: DJECO

  Zábavná vzdělávací hra, která učí děti pracovat s tvary a skládat je k sobě. Děti mají za úkol dát geometrické tvary do obrazců dle předlohy na kartičce, nebo bez ní. Rozvíjí si tak svou představivost a logické myšlení. Skvělá zábava, díky níž dítě procvičí také postřeh, soustředění a trpělivost. Hra má tři úrovně obtížnosti.

   

   

  420 Kč
 • 90e5dc7a48168dc7d3fbe906d3a112f7 D43
  Trio puzzle nahá zvířátka
  Značka: DJECO

  Zábavná logická hra, při které děti přiřazují "nahá" zvířátka k jejich srsti, peří,... Pomůžete berušce, papouškovi nebo žirafě, aby vypadaly správně? Při skládání puzzlíků si děti rozvíjí jemnou motoriku, prostorovou orientaci, smysl pro detail, ale také jeho soustředěnost a trpělivost.

   

  220 Kč
 • djeco puzzle oblekani D33
  Puzzle OBLÉKÁNÍ
  Značka: DJECO

  Skvělé naučné puzzle na téma oblékání, kde se děti učí posloupnosti v čase. Rozvíjí tak své pozorovací schopnosti, procvičují paměť a logické myšlení a jemnou motoriku. Zároveň také skládačka vede k lepší sebeobsluze právě v oblékání. Jednotlivé dílky pasují pouze, pokud se skládají ve správném pořadí.

  220 Kč
 • 1896 1 djeco puzzle gigant rok zahradnika D32
  Puzzle gigant ROK ZAHRADNÍKA

  Originální kruhové puzzle s motivy ročních období, které pomůže dětem se lépe zorientovat v časové posloupnosti. Co děláme v jednotlivých ročních obdobích v průběhu roku? Při práci s ním děti rozvíjí pozorovací schopnosti, procvičují paměť a logické myšlení a jemnou motoriku

  390 Kč
 • 1893 1 djeco puzzle gigant denni cinnosti D31
  Puzzle gigant DENNÍ ČINNOSTI
  Značka: DJECO

  Originální kruhové puzzle s motivy běžných dětských činností, které pomůže dětem se lépe zorientovat v časové posloupnosti. Co děláme ráno, během dne, večer nebo v noci? Při práci s ním děti rozvíjí pozorovací schopnosti, procvičují paměť a logické myšlení a jemnou motoriku

  390 Kč
 • 2343 dj08156 b rvb D29
  Duo puzzle NAJDI MĚ
  Značka: DJECO

  Najdeš, kde je zvířátko schované? Puzzle pro nejmenší děti, kdy na jedné straně je zvířátko a na druhé je schované v jeho přirozeném prostředí, kde žije. Při skládání puzzlíků si děti rozvíjí jemnou motoriku, prostorovou orientaci, smysl pro detail, ale také jeho soustředěnost a trpělivost. Veselé barevné obrázky děti nejen pobaví, ale velmi brzy si je také oblíbí.

  220 Kč
 • najdi mlade D30
  Duo puzzle NAJDI MLÁDĚ
  Značka: DJECO

  Oblíbené puzzle pro nejmenší, ve kterém děti hledají mládě k mamince. Při skládání dvojic puzzlíků si děti rozvíjí jemnou motoriku, prostorovou orientaci, smysl pro detail, ale také soustředěnost a trpělivost. Veselé barevné obrázky děti nejen pobaví, ale velmi brzy si je také oblíbí.

   

  220 Kč
 • 68e50a2456e88b3027a9f13872a3683e mm2000x2000 D28
  Puzzle pohádkový les
  Značka: DJECO

  Puzzle pohádkový les - skvělá možnost pro děti, jak nejen zahnat nudu, ale také procvičit zrakové vnímání, prostorovou představivost, orientaci v prostoru i jemnou motoriku při skládání dílků. V sestaveném obrázku pak děti vyhledávají detaily zobrazené v rámečku kolem obrázku. Puzzle se skládá ze 100 dílků, o celkovém rozměru 61x38 cm.

   

  360 Kč
 • djeco duo puzzle stiny D22
  Duo puzzle STÍNY
  Značka: DJECO

  Oblíbené dvoudílné puzzle, které u dítěte rozvíjí zrakové vnímání, konkrétně vnímání stínů. Cílem je, aby děti hledaly zvířátku správný stín a spojily puzzlíky dohromady. Při skládání puzzlíků si děti rozvíjí jemnou motoriku, prostorovou orientaci, smysl pro detail, ale také soustředěnost a trpělivost. Veselé barevné obrázky děti nejen pobaví, ale velmi brzy si je také oblíbí.

  220 Kč
 • 26019 dj08189 djeco puzzle dlouhe maly az velky D20
  Puzzle MALÝ AŽ VELKÝ
  Značka: DJECO

  Puzzle se zvířátky, při kterém děti skládají vedle sebe podle velikosti jednotlivá zvířátka. Při tom rozvíjí pozorovací schopnosti a učí se vnímát odlišnosti. Jednotlivé dílky pasují pouze, pokud se skládají ve správném pořadí. Těmito puzzlíky děti procvičují paměť, logické myšlení a jemnou motoriku.

   

  220 Kč
 • animo 2 D19
  Eduludo Animologix
  Značka: DJECO

  Zábavná hra s kouzelným efektem, která u dětí podporuje rozvoj představivosti a logického myšlení. Děti mají k dispozici různé průhledné šablony několika variant, které na sebe vrství tak, aby vytvořily zvířátko dle předlohy. Děti se tak učí skládat části na sebe dle pořádí. Hrou zároveň rozvíjí zrakové vnímání a při tvoření bez předlohy také svoji fantazii.

   

  480 Kč
 • Puzlino G12
  Puzlino
  Značka: Granna

  Oblíbení hra pro ty nejmenší děti, která vede k hledání souvislostí. Děti skládajíc dvojice obrázkových kartiček dle toho, jak spolu tématicky souvisí. Hra skvěle podporuje logické myšlení a rozvoj slovní zásoby - poznávání zvířat, předmětů dětského světa nebo hraček. Děti při ní rozvíjejí své pozorovací schopnosti i jemnou motoriku a procvičují postřeh. Hru můžu hrát děti samostatně i ve větším počtu.

  249 Kč
 • Hra školou PRŮVOD ZVÍŘÁTEK A7
  Hra školou PRŮVOD ZVÍŘÁTEK
  Značka: Alexander

  Zábavná hra, která děti zaujme poutavými obrázky zvířátek. Na každém z dílků je však pouze jejich polovina. Cílem hry je hledat druhou polovinu zvířátka, sestavovat celé obrázky a tím tvořit řětěz, který představuje průvod zvířátek. Děti si tak hravě rozvíjí zrakové vnímání, učí se kombinovat, zlepšují svůj postřeh a soustředěnost. Navíc si také rozšiřují svoji slovní zásobu. Hru ocení jednotlivci i více dětí společně.

  228 Kč
 • Hra školou SKLÁDEJ LIDSKÉ TĚLO A6
  Hra školou SKLÁDEJ LIDSKÉ TĚLO
  Značka: Alexander

  Při této skládačce se děti učí rozpoznávat lidské tělo zábavnou a hravou formou. Pomocí „puzzle“ kartiček se učí rozpoznávat, kde je na těle ruka, oko, prsty, nos…. a správně je pojmenovat. Každá kartička má jiný tvar, je jiná a tak zapadne pouze tam, kam patří. Učí se rozvíjet slovní zásobu, myšlení i pozornost a paměť.

   

   

  228 Kč
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 19 položek celkem