Dějová posloupnost

Hry, při kterých se děti hravou formou učí orientovat se v čase. Seskládávají děj příběhu a komentují ho.

 

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

 • f A9
  Hra školou POZNEJ - PŘED A PO
  Značka: Alexander

  Naučná hra pro děti, při které poznávají a upevňují znalosti o tom, co se děje PŘED a co PO.Děti hledají mezi promíchanými dílky takovou kombinací 3 puzzlí, které spolu souvisí. Cílem je sestavit dílky tak, aby děj šel správně časově za sebou. Dílek vlevo představoval situaci PŘED průběhem děje, dílek uprostřed, čím byl děj ovlivněn a dílek vpravo situaci PO průběhu děje. Při skládání dětem pomáhají tvary dílků. Děti si pomocí hry procvičují myšlení, upevňují orientaci v čase, manipulací s dílky zlepšují jemnou motoriku a veškerou činností také tříbí svou pozornost.

  228 Kč
 • djeco puzzle oblekani D33
  Puzzle OBLÉKÁNÍ
  Značka: DJECO

  Skvělé naučné puzzle na téma oblékání, kde se děti učí posloupnosti v čase. Rozvíjí tak své pozorovací schopnosti, procvičují paměť a logické myšlení a jemnou motoriku. Zároveň také skládačka vede k lepší sebeobsluze právě v oblékání. Jednotlivé dílky pasují pouze, pokud se skládají ve správném pořadí.

  220 Kč
 • 1896 1 djeco puzzle gigant rok zahradnika D32
  Puzzle gigant ROK ZAHRADNÍKA

  Originální kruhové puzzle s motivy ročních období, které pomůže dětem se lépe zorientovat v časové posloupnosti. Co děláme v jednotlivých ročních obdobích v průběhu roku? Při práci s ním děti rozvíjí pozorovací schopnosti, procvičují paměť a logické myšlení a jemnou motoriku

  390 Kč
 • 1893 1 djeco puzzle gigant denni cinnosti D31
  Puzzle gigant DENNÍ ČINNOSTI
  Značka: DJECO

  Originální kruhové puzzle s motivy běžných dětských činností, které pomůže dětem se lépe zorientovat v časové posloupnosti. Co děláme ráno, během dne, večer nebo v noci? Při práci s ním děti rozvíjí pozorovací schopnosti, procvičují paměť a logické myšlení a jemnou motoriku

  390 Kč
 • Magnetické příběhy ČERVENÁ KARKULKA A11
  Magnetické příběhy ČERVENÁ KARKULKA
  Značka: Alexander

  Zahrajte si vlastní příběhy s pohádkovými postavami! Magnetická vzdělávací hra ve formě knížky. Rozvíjí nejen jemnou motoriku a představivost, ale také probouzí fantazii a při popisování příběhů zlepšuje vyjadřovací schopnosti. Hra obsahuje magnetické pozadí, na které děti skládají obrázkové magnetky podle vzoru na kartičkách. Ty jsou součástí balení. Hra funguje i jako magnetické divádélko, kde si děti mohou vytvářet vlastní kombinace a příběhy, které pak vypráví. Díky magnetům jednotlivé dílky drží na podkladové desce a hra je proto vhodná i na dlouhé cesty v autě.

  300 Kč
 • Magnetické příběhy ULICE A10
  Magnetické příběhy ULICE
  Značka: Alexander

  Zahrajte si vlastní příběhy s obrázky z ulice! Magnetická vzdělávací hra ve formě knížky. Rozvíjí nejen jemnou motoriku a představivost, ale také probouzí fantazii a při popisování příběhů zlepšuje vyjadřovací schopnosti.  Hra obsahuje magnetické pozadí, na které děti skládají obrázkové magnetky podle vzoru na kartičkách. Ty jsou součástí balení. Hra funguje i jako magnetické divádélko, kde si děti mohou vytvářet vlastní kombinace a příběhy, které pak vypráví. Díky magnetům jednotlivé dílky drží na podkladové desce a hra je proto vhodná i na dlouhé cesty v autě.

  300 Kč
 • Hra školou PŘÍBĚHY A5
  Hra školou PŘÍBĚHY
  Značka: Alexander

  Naučná hra, pomocí níž se děti učí logicky uvažovat a zdokonalují si slovní zásobu. Zlepšují také své pozorovací, kombinační schopnosti a trénují postřeh. Při skládání příběhů děti mluví s rodiči a popisují to, co vidí na obrázku. Tím si rozšiřují svojí slovní zásobu a zlepšují si výslovnost.  228 Kč
 • Malý méďa G5
  Malý méďa
  Značka: Granna

  Hra Malý méďa učí děti uspořádat puzzlíky tak, aby vytvořily souvislý příběh. Přináší dětem čtyři různé hry, které jim pomáhají zdokonalovat jemnou motoriku, rozvíjet jejich pozorovací schopnosti a soustředění a rozšiřovat slovní zásobu. Děti při hře zažijí nejen skvělou zábavu, ale také objevují svět a rozvíjí se.

  Hru doporučuje Asociace klinických logopedů ČR.

   

  249 Kč

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem