Matematické hry

Třídění, seřazování, porovnávání, chápání množství, kombinování i logické uvažování – to všechno jsou matematické dovednosti, které je třeba procvičovat již v předškolním věku. Bez těchto dovedností by děti pouze mechanicky počítaly a neměly by správnou představu o množství a čísle samotném.

 

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

 • 189441 dj08328 b rvb D47
  Edoludo Primotopo
  Značka: DJECO

  Zábavná hra , která děti učí orientaci v prostoru. Kde je nahoře, dole a kde uvnitř? Děti určují dle obrázku pozici zvířátek a vkládají žetony na správné místo do mřížky.  Zároveň si tak procvičují předložky a zdokonalují logické myšlení. Otočením kartičky si mohou děti ověřit, jestli hlavolam vyřešili správně. 

  390 Kč
 • 156972 2385 1 djeco hra tvary D46
  Hra TVARY
  Značka: DJECO

  Zábavná vzdělávací hra, která učí děti pracovat s tvary a skládat je k sobě. Děti mají za úkol dát geometrické tvary do obrazců dle předlohy na kartičce, nebo bez ní. Rozvíjí si tak svou představivost a logické myšlení. Skvělá zábava, díky níž dítě procvičí také postřeh, soustředění a trpělivost. Hra má tři úrovně obtížnosti.

   

   

  420 Kč
 • 7e5e1a94400214aa3c60a0c116a95de6 D27
  Eduludo POČÍTADLO
  Značka: DJECO

  Zábavná hra, která pomůže dětem s vnímáním množství a počítáním do 10. Děti vyhledávají, kolik je určitých prvků na kartičce a tento počet zaznamenávají na počítadle. Hra je také skvělá pro rozvoj zrakového vnímání a jemné motoriky, zejména koordinace ruky a oka. Počítadlo má zároveň mnoho dalších využití!

  540 Kč
 • 102853 dj08349 b rvb D26
  Eduludo Numerix
  Značka: DJECO

  Díky této krásné hře bude pro děti počítání zábava! Hra podporuje správné vnímání množství, protože využívá jeho různých vyjádření. Označ kolíčkem, který návrh počtu odpovídá tomu v barevném poli. Správnost si zkontroluj otočením kartičky. Děti si hrou rozvíjí také jemnou motoriku, logické myšlení a pozornost.

  450 Kč
 • 2388 dj08310 b rvb D23
  Eduludo prostorová zvířátka
  Značka: DJECO

  Zábavná naučná hra, po které děti vždy rády sáhnou a při které si procvičí prostorové vnímání. Cílem hry je postavit zvířátka na desku tak, jak ukazuje předlohový obrázek. Díky této hře u dětí rozvíjíme také jemnou motoriku, pozornost a soustředěnost.

   

  599 Kč
 • animo 2 D19
  Eduludo Animologix
  Značka: DJECO

  Zábavná hra s kouzelným efektem, která u dětí podporuje rozvoj představivosti a logického myšlení. Děti mají k dispozici různé průhledné šablony několika variant, které na sebe vrství tak, aby vytvořily zvířátko dle předlohy. Děti se tak učí skládat části na sebe dle pořádí. Hrou zároveň rozvíjí zrakové vnímání a při tvoření bez předlohy také svoji fantazii.

   

  480 Kč
 • Pinstou D18
  Pinstou
  Značka: DJECO

  Skvělá hra při které Vaše dítě procvičí matematické představy, orientaci v prostoru a jemnou motoriku při práci s přiloženou dřevěnou pinzetou. Děti mají za úkol pomocí pinzety nabrat a umístit do dřevěného domečku správný počet žetonků s obrázky na správné místo, dle instrukcí na hrací kartě.

  390 Kč
 • Eduludo Topologix D6
  Eduludo Topologix
  Značka: DJECO

  Zábavná a naučná hra, při které děti určují, kde se které zvířátko na obrázku nachází. Užívají k tomu správné předložky a procvičují tak hravě orientaci v prostoru. Následně děti zapojí také logické myšlení a jemnou motoriku při umísťování žetonku zvířátka na správné místo v tabulce. Hra pomáhá dětem zorientovat se v prostoru a zábavnou formou je seznamuje s tabulkami - mřížkami a orientací v nich. Zároveň si tak procvičují zrakové vnímání a koordinaci ruky a oka

  450 Kč
 • Eduludo Stavíme z dřívek D5
  Eduludo Stavíme z dřívek
  Značka: DJECO

  Hra, která podporuje rozvoj logického myšlení a prostorovou představivost.Pusťte se do stavění a postavte pomocí dřevěných kousků obrázek dle předlohy nebo zadání na podkladové kartičce. Použijete k tomu dřevěné kousky dle své volby, nebo dle toho, jak je určeno na kartičce, a tím se mění obtížnost hry. Děti se tak učí odhadnou délku a vzdálenosti.

  450 Kč
 • 35165604114b6c66643218ccea5a6f04 D4
  Eduludo Quantitix
  Značka: DJECO

  Naučná hra, ve které rozvíjí matematické představy při počítání do 5. Vyhledávají, kolik zvířátek jednoho druhu je na obrázku a umisťují žetonky podle zjištěných počtů na správné místo tabulky. Zdokonalují tak navíc své logické myšlení a jemnou motoriku. Zábavnou formou je seznamuje s tabulkami - mřížkami a orientací v nich. Zároveň si tak zdokonalují zrakové vnímání a koordinaci ruky a oka

  450 Kč

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem