Protiklady a rozdíly

Seznamováním se s protiklady si děti procvičují významy slov a rozšiřují si slovní zásobu. Hledáním rozdílů se děti učí vnímat detaily a rozlišovat, co je stejné a co je jiné. 

 

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

 • Hra školou HLEDEJ ROZDÍLY A8
  Hra školou HLEDEJ ROZDÍLY
  Značka: Alexander

  Hra Hledej rozdíly je založená na atraktivním principu "kdo hledá, najde".Při hře děti procvičují postřeh, soustředěnost, schopnost porovnání a také si rozšiřují slovní zásobu při popisu rozdílů. Mimo to si zlepšují zrakové vnímání a logické myšlení. Na začátku hry děti hledají mezi všemi obrázky, rozloženými na stole, dvojice s podobnými motivy. Následně se stávájí malými detektivy! Sledováním a porovnáváním obrázků v každé dvojici se snaží najít všechny 3 rozdíly, kterými se tyto dva obrázky od sebe liší.

  228 Kč
 • Malá velká myška G7
  Malá velká myška
  Značka: Granna

  Hlavní postavou hry s protiklady je myška, která pomáhá dětem pochopit pojem PROTIKLAD. Jedna je malá, druhá velká. Jednou je veselá, pak zase smutná. Tady je světlo a tam zase tma. Hra učí děti nejen rozeznat protiklady, ale také procvičuje jejich postřeh, soustředěnost, paměť a také rozšiřuje slovní zásobu. Cílem hry je najít dvě kartičky s protikladem, které k sobě patří. Hru lze hrát jako společenskou hru, ale spoustu zábavy přinese i při hře jednoho hráče.

  Hru doporučuje Asociace klinických logopedů ČR.

  229 Kč
 • 2355 dj08162 b 300dpi cmjn D2
  Duo puzzle PROTIKLADY
  Značka: DJECO

  Originální dvoudílné puzzle, které děti naučí pojmenovat protiklady. Při skládání puzzlíků si děti rozvíjí jemnou motoriku, prostorovou orientaci, smysl pro detail, ale také jeho soustředěnost a trpělivost. Veselé barevné obrázky děti nejen pobaví, ale velmi brzy si je také oblíbí.

   

   

  220 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem