Společenské hry

Kategorie plná her, které si můžete zahrát společně s dětmi. Děti se tak hravou formou učí nejen základním vzdělávacím dovednostem, ale také fair play, dodržování pravidel a komunikaci s druhým.

 

Stránka 1 z 2 - 17 položek celkem

 • Pexeso pro uši Akce Novinka A14
  Pexeso pro uši
  Značka: Alexander

  Pexeso pro uši je skvělá hra, která slouží k rozvoji schopnosti sluchového rozlišování. Dostatečně rozvinuté sluchové vnímání je předpokladem k tomu, aby se řeč dítěte vyvíjela správně. Cílem hry je najít stejné páry kostek dle vydávajících zvuků. Děti si díky hře zdokonalují také postřeh, soustředění a trpělivost. Hra má několik úrovní obtížnosti

  Původně: 470 Kč
  Ušetříte: 94 Kč (–20 %)

  376 Kč
 • Navlékej, nečekej Akce Novinka A13
  Navlékej, nečekej
  Značka: Alexander

  Oblíbená hra k procvičení jemné motoriky, zrakové diferenciace a paměti. Cílem je zapamatovat si barevný vzor na kartičce a následně korálky navléct ve správném pořadí na šňůrku. Děti si díky hře zdokonalují také postřeh, soustředění a trpělivost. Hra má několik úrovní obtížnosti a užije si ji jeden hráč, stejně jako více hráčů.

  Původně: 440 Kč
  Ušetříte: 88 Kč (–20 %)

  352 Kč
 • Paměť 3D Akce Novinka A12
  Paměť 3D
  Značka: Alexander

  Společenská naučná hra k procvičení prostorové orientace, zrakové diferenciace a paměti. Cílem hry je zapamatovat si vzor kostek na kartičce a následně jej z barevných kostek sestavit. Děti si díky hře zdokonalují také postřeh, soustředění a trpělivost. Hra má několik úrovní obtížnosti a užije si ji jeden hráč, stejně jako více hráčů.

  Původně: 320 Kč
  Ušetříte: 64 Kč (–20 %)

  256 Kč
 • 102550 dj01628 b rvb Akce D36
  Sada 4 her LUDO WOOD
  Značka: DJECO

  Skvělá sada 4 oblíbených dětských her v jednom balení! Zahrajte si pexeso, loto, cestičku a magnetické lovení rybek. Hry jsou krásně ilustrované, s motivy lesa se 4 zvířátky, které hrami provázejí. Procvičte zábavně jemnou motoriku včetně koordinace ruky a oka, zlepšete jejich postřeh i pozornost.

   

  Původně: 690 Kč
  Ušetříte: 138 Kč (–20 %)

  552 Kč
 • 9a0a9f85129f219ed8761311221c3926 Akce D25
  Loto BARVY
  Značka: DJECO

  Oblíbená hra loto, se kterou děti zábavně procvičí barvičky a zároveň zlepší svůj postřeh. Pomáha dětem rozšiřovat slovní zásobu, procvičovat koordinaci oko–ruka a rozvíjet pozorovací schopnosti. Hru může hrát jeden i více hráčů.


  Původně: 220 Kč
  Ušetříte: 44 Kč (–20 %)

  176 Kč
 • Malá velká myška Akce G7
  Malá velká myška
  Značka: Granna

  Hlavní postavou hry s protiklady je myška, která pomáhá dětem pochopit pojem PROTIKLAD. Jedna je malá, druhá velká. Jednou je veselá, pak zase smutná. Tady je světlo a tam zase tma. Hra učí děti nejen rozeznat protiklady, ale také procvičuje jejich postřeh, soustředěnost, paměť a také rozšiřuje slovní zásobu. Cílem hry je najít dvě kartičky s protikladem, které k sobě patří. Hru lze hrát jako společenskou hru, ale spoustu zábavy přinese i při hře jednoho hráče.

  Hru doporučuje Asociace klinických logopedů ČR.

  Původně: 229 Kč
  Ušetříte: 45,80 Kč (–20 %)

  183,20 Kč
 • Můj první kvíz Akce G4
  Můj první kvíz
  Značka: Granna

  Hra, která děti vede k rozvoji slovní zásoby, procvičuje jejich pozornost, podporuje v samotatném myšlení a ověřuje jejich všeobecný přehled. Děti hledají mezi obrázky souvislosti, které se týkají každodenního života. Na kartičkách jsou různé obrázky, třeba papoušek. Co papouškovi nejvíce chutná? Jogurt, polévka, nebo zrníčka? Hráč odpovídá tak, že vsune prstík do otvoru pod příslušným obrázkem, čímž rozvíjí také koordinaci oko-ruka.

   

  329 Kč
 • Zajíc v pytli Akce G2
  Zajíc v pytli
  Značka: Granna

  Skvělá hra, která rozvíjí představivost, slovní zásobu a schopnost rozeznávat věci hmatem. Děti hledají v pytlíku a hmatem poznávají a vybírají tvar obrázku, pojmenují ho a najdou ho na hrací ploše. Hru můžete hrát hned několika způsoby. Poslouží jednomu hráči, stejně jako více hráčům dohromady.

  Původně: 369 Kč
  Ušetříte: 74 Kč (–20 %)

  295 Kč
 • Duha Akce G1
  Duha
  Značka: Granna

  Oblíbená hra pro menší i větší děti, při které skloubíte procvičení pozornosti, barev, zrakového rozlišování i paměti. Přínosná je také pro rozvoj slovní zásoby a jazykového citu! Hra nabízí hned 3 různé varianty, které se liší obtížností. Užije si jeden i více hráčů.

  Hru doporučuje Asociace klinických logopedů ČR.

  Původně: 299 Kč
  Ušetříte: 59,80 Kč (–20 %)

  239,20 Kč
 • Loto farma Akce D17
  Loto farma
  Značka: DJECO

  Zábavná hmatová hra, po které děti vždy rády sáhnou a při které si procvičí jemnou motoriku a hmatové vnímání. Roztočí šipkou na hracím kole a s napětím očekávají, na který obrázek šipka ukáže. Pouhým dotykem pak pátrají v pytličku, kde jsou všechny předměty schovány, a snaží se daný předmět vyhledat. Díky této hře u dětí rozvíjíme mimo jiné pozornost a soustředěnost.

  Původně: 870 Kč
  Ušetříte: 174 Kč (–20 %)

  696 Kč
 • 2352 dj08159 b rvb Akce D13
  Pexeso Džungle
  Značka: DJECO

  Oblíbená dětská hra pexeso, tentokrát s krásnými originálními obrázky zvířátek. Pexeso je určeno k hravému a přirozenému rozvoji zrakové pozornosti a paměti.

  Původně: 220 Kč
  Ušetříte: 44 Kč (–20 %)

  176 Kč
 • Paměťová hra Loto Obchod Akce D12
  Paměťová hra Loto Obchod
  Značka: DJECO

  Společenská hra, která kombinuje principy známé hry pexesa a lota. Vyrážíme na nákupy. Chcete-li získat položky ze svého nákupního seznamu, musíte navštívit různé obchody. Cílem hry je být prvním hráčem, který dokončí svůj nákupní seznam. Při hře děti rozvíjí zrakovou pozornost i paměť.

  Původně: 299 Kč
  Ušetříte: 59,80 Kč (–20 %)

  239,20 Kč
 • Loto hmatové - Zvířátka Akce D11
  Loto hmatové - Zvířátka
  Značka: DJECO

  Točení ruletou děti baví :) Roztočte ruletu a poznejte hmatem zvířátko podle heboučkého bříška, nebo chlupatého kožíšku. Podle toho, na jaký kožíšek šipka na ruletě ukáže, lovíte v sáčku po hmatu příslušnou kartičku. Ke každému kožíšku, či typu kůže, jsou tři různá zvířátka. Díky této hře u dětí rozvíjíme nejen hmatové vnímání, ale také pozornost a soustředěnost.

  Původně: 660 Kč
  Ušetříte: 132 Kč (–20 %)

  528 Kč
 • Balanční hra Lekníny a žabky Akce D1
  Balanční hra Lekníny a žabky
  Značka: DJECO

  Balanční hra s žabkami pro celou rodinu, kterou ocení již nejmenší děti. Touto jednoduchou hrou podporujete rozvoj jemné motoriky a pozornosti.Cílem je vytvořit rybníček s kytičkami a zelenými žabkami, které balancují na leknínech.Pomocí sloupků a leknínu postavte balancující věž pro žabky tak, aby nespadly. Hru lze jednoduše upravit podle věku a šikovnosti dětí.

  Původně: 480 Kč
  Ušetříte: 120 Kč (–25 %)

  360 Kč
 • Pexeso - zvukomalebná slova Akce LP2
  Pexeso - zvukomalebná slova
  Značka: Kresli.to

  Pexeso – zvukomalebná slova pro správný vývoj výslovnosti je určeno k hravému a přirozenému rozvoji správné výslovnosti jednotlivých hlásek, zrakové i sluchové pozornosti a také paměti. Pexeso obsahuje 25 dvojic poutavých obrázků zvukomalebných slov. Pravidla jsou stejná jako u klasického pexesa. Po nalezení dvojice stejných obrázků dítě napodobí zvuk zvukomalebného slova ve správném postavení mluvidel.Součástí je také užitečný přehled správné výslovnosti jednotlivých hlásek.

  Původně: 54 Kč
  Ušetříte: 10,80 Kč (–20 %)

  43,20 Kč
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 17 položek celkem