Pexeso a Loto

Oblíbené dětské hry s jednoduchými pravidly. Hry, které přirozeným a hravým způsobem rozvíjí zrakovovou pozornost, paměť a mnohem více.

 

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

 • 102550 dj01628 b rvb D36
  Sada 4 her LUDO WOOD
  Značka: DJECO

  Skvělá sada 4 oblíbených dětských her v jednom balení! Zahrajte si pexeso, loto, cestičku a magnetické lovení rybek. Hry jsou krásně ilustrované, s motivy lesa se 4 zvířátky, které hrami provázejí. Procvičte zábavně jemnou motoriku včetně koordinace ruky a oka, zlepšete jejich postřeh i pozornost.

   

  690 Kč
 • 9a0a9f85129f219ed8761311221c3926 D25
  Loto BARVY
  Značka: DJECO

  Oblíbená hra loto, se kterou děti zábavně procvičí barvičky a zároveň zlepší svůj postřeh. Pomáha dětem rozšiřovat slovní zásobu, procvičovat koordinaci oko–ruka a rozvíjet pozorovací schopnosti. Hru může hrát jeden i více hráčů.


  220 Kč
 • Obrázkové loto G6
  Obrázkové loto
  Značka: Granna

  Loto je oblíbená zábavná hra. Pomáha dětem rozšiřovat slovní zásobu, procvičovat koordinaci oko–ruka a rozvíjet pozorovací schopnosti. Dvě různé varianty hry, každá ve dvou úrovních obtížnosti.

  Hru doporučuje Asociace klinických logopedů ČR.

   

   

  199 Kč
 • 2352 dj08159 b rvb D13
  Pexeso Džungle
  Značka: DJECO

  Oblíbená dětská hra pexeso, tentokrát s krásnými originálními obrázky zvířátek. Pexeso je určeno k hravému a přirozenému rozvoji zrakové pozornosti a paměti.

  220 Kč
 • Paměťová hra Loto Obchod D12
  Paměťová hra Loto Obchod
  Značka: DJECO

  Společenská hra, která kombinuje principy známé hry pexesa a lota. Vyrážíme na nákupy. Chcete-li získat položky ze svého nákupního seznamu, musíte navštívit různé obchody. Cílem hry je být prvním hráčem, který dokončí svůj nákupní seznam. Při hře děti rozvíjí zrakovou pozornost i paměť.

  299 Kč
 • Pexeso - zvukomalebná slova LP2
  Pexeso - zvukomalebná slova
  Značka: Kresli.to

  Pexeso – zvukomalebná slova pro správný vývoj výslovnosti je určeno k hravému a přirozenému rozvoji správné výslovnosti jednotlivých hlásek, zrakové i sluchové pozornosti a také paměti. Pexeso obsahuje 25 dvojic poutavých obrázků zvukomalebných slov. Pravidla jsou stejná jako u klasického pexesa. Po nalezení dvojice stejných obrázků dítě napodobí zvuk zvukomalebného slova ve správném postavení mluvidel.Součástí je také užitečný přehled správné výslovnosti jednotlivých hlásek.

  54 Kč
 • email.seznam.cz LP1
  Pexeso - motorická cvičení
  Značka: Kresli.to

  PEXESO – motorická cvičení pro správný vývoj výslovnosti efektivně podporuje motoriku mluvidel, správné dechové návyky pro mluvení a také zrakovou pozornost i především paměť. Pexeso obsahuje poutavé obrázky s 15 cviky pro rozvoj motorických a dechových schopností. Pravidla jsou stejná jako u klasického pexesa. Po nalezení dvojice stejných obrázků dítě předvede zobrazený cvik. Samozřejmostí je také užitečný popis správného provedení cviků.

  42 Kč
 • M (3) Tip LHP3
  Hmatové pexeso
  Značka: Logopedie mě baví

  Hmatové pexeso je skvělá hra pro malé i velké, která rozvíjí jemnou motoriku, paměť a také představivost. Prohmatávejte pytlíčky, vnímejte jednotlivé struktury výplní a hledejte hmatem stejnou dvojici. Kartičky a kelímky se vzorky výplní Vám napoví, co přesně se v pytlíčku ukrývá. Tyto schopnosti jsou často podceňovány, ale přesto velmi žádoucím předpokladem k tomu, aby se řeč dítěte vyvíjela správně.

  550 Kč

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem