od Logopedie mě baví

Logopedické pomůcky a hry, které jsme pro Vás vytvořily pod značkou Logopedie mě baví nebo ve spolupráci s nakladatelstvím Kresli.to.

 

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

 • Spybag LS1
  Spybag
  Značka: Logopedie mě baví
  Při hře s pytlíkem děti rozvíjí jemnou motoriku, kdy prstíky hledají mezi plastovými kuličkami přes okýnko předmět z kartičky. Navíc rozvíjí zrakové vnímání, pozornost a soustředěnost. Tedy vlastnosti, které jsou důležité pro celkový rozvoj dítěte a rozvoj řeči.

   

  199 Kč
 • Procvičování pro předškoláky - hláska L LL
  Procvičování pro předškoláky - hláska L
  Značka: Kresli.to

  V pracovním sešitu najdete pestrou nabídku úkolů, které vybízí děti k zapojení správné výslovnosti hlásky L v různch kombinacích a obtížnostech. Díky  nim děti navíc rozvíjí své sluchové a zrakové vnímání, paměť, pozornost i jemnou motoriku, čímž podporují rozvoj řeči. Součástí jsou také oblíbené samolepky, které děti využijí v některých úkolech.

  130 Kč
 • čtverec propagace LR1
  Procvičování prstíků
  Značka: Logopedie mě baví
  Pojďte s dětmi hravě rozvíjet jemnou motoriku a zlepšete obratnost prstíků. Zdokonalíte také postřeh a soustředěnost. Podpořte zároveň součinnost pravé a levé hemisféry při procvičování prstíků. Dítě položí ruce s nataženými prsty na papír a reaguje pohybem prstů. Ťuká příslušný prst, podle pokynu, přičemž každý prst má svoji barvu. Hra nabízí více variant. V nabídce jako PDF soubor nebo tištěná a laminovaná verze.

  od 40 Kč
 • čtverec propagace LZ1
  Zvířátka - porozumění
  Značka: Logopedie mě baví

  Skvělá hra pro rozvoj porozumění řeči, pozornosti a soustředěnosti, přesného slyšení i paměti. Vhodná i pro nejmenší děti. Hra je dostupná jako PDF soubor.

  40 Kč
 • MOTIVAČNÍ LISTY - Cesta za pokladem Akce LML
  MOTIVAČNÍ LISTY - Cesta za pokladem
  Značka: Logopedie mě baví

  Motivační listy s názvem Cesta za pokladem jsou určeny všem, kteří chtějí, aby se pro děti jejich povinnost stala zábavou. Mají za cíl dítě ke spolupráci motivovat a zábavnou formou je také mnohému naučit. Dostupné pouze jako PDF soubor.

  Původně: 150 Kč
  Ušetříte: 70 Kč (–46 %)

  80 Kč
 • Pexeso - zvukomalebná slova LP2
  Pexeso - zvukomalebná slova
  Značka: Kresli.to

  Pexeso – zvukomalebná slova pro správný vývoj výslovnosti je určeno k hravému a přirozenému rozvoji správné výslovnosti jednotlivých hlásek, zrakové i sluchové pozornosti a také paměti. Pexeso obsahuje 25 dvojic poutavých obrázků zvukomalebných slov. Pravidla jsou stejná jako u klasického pexesa. Po nalezení dvojice stejných obrázků dítě napodobí zvuk zvukomalebného slova ve správném postavení mluvidel.Součástí je také užitečný přehled správné výslovnosti jednotlivých hlásek.

  54 Kč
 • email.seznam.cz LP1
  Pexeso - motorická cvičení
  Značka: Kresli.to

  PEXESO – motorická cvičení pro správný vývoj výslovnosti efektivně podporuje motoriku mluvidel, správné dechové návyky pro mluvení a také zrakovou pozornost i především paměť. Pexeso obsahuje poutavé obrázky s 15 cviky pro rozvoj motorických a dechových schopností. Pravidla jsou stejná jako u klasického pexesa. Po nalezení dvojice stejných obrázků dítě předvede zobrazený cvik. Samozřejmostí je také užitečný popis správného provedení cviků.

  42 Kč
 • M (3) Tip LHP3
  Hmatové pexeso
  Značka: Logopedie mě baví

  Hmatové pexeso je skvělá hra pro malé i velké, která rozvíjí jemnou motoriku, paměť a také představivost. Prohmatávejte pytlíčky, vnímejte jednotlivé struktury výplní a hledejte hmatem stejnou dvojici. Kartičky a kelímky se vzorky výplní Vám napoví, co přesně se v pytlíčku ukrývá. Tyto schopnosti jsou často podceňovány, ale přesto velmi žádoucím předpokladem k tomu, aby se řeč dítěte vyvíjela správně.

  550 Kč
 • Propagační letáček motýlci LM1
  Motýlci
  Značka: Logopedie mě baví

  Hra rozvíjí sluchovou paměť a pozornost, zrakové vnímání, znalost barev, porozumění řeči, matematické představy a mnoho dalšího. Cílem hry je vybrat správně barevného motýlka na základě instrukcí, který zadává spoluhráč a umístit jej ke správnému obrázku. V nabídce jako PDF soubor nebo tištěná a laminovaná verze.

   

  od 48 Kč
 • Logopedická krabička - motorika a dech + zvukomalebná slova Tip LK3
  Logopedická krabička - motorika a dech + zvukomalebná slova
  Značka: Logopedie mě baví

  Tato Logopedická krabička zahrnuje komplexní balíček aktivit, při kterých máte možnost hravou formou a mnoha způsoby s dětmi rozvíjet motoriku jazyka, rtů a dechové návyky.  Podporuje správnou výslovnost hlásek nápodobu prostřednictvím zvukomalebných slov. Všech 16 aktivit, obsažených v krabičce, pozitivně ovlivňuje celkový rozvoj Vašeho dítěte, který je zásadní také pro rozvoj řeči.

  359 Kč
 • Propagační letáček autíčko, kam pojedeš LA1
  Autíčko, kam pojedeš?
  Značka: Logopedie mě baví
  Osvědčená a oblíbená hra, při které si přirozeně procvičí porozumění řeči, sluchovou paměť, barvy, protiklady a mnoho dalšího! Principem je vybrat správné autíčko pro cestu do konkrétního cíle, na základě instrukcí, které zadává spoluhráč.V nabídce jako PDF soubor nebo tištěná a laminovaná verze.
   

   

  od 40 Kč
 • Logopedické vymalovánky - zvukomalebná slova LV2
  Logopedické vymalovánky - zvukomalebná slova
  Značka: Kresli.to

  Vymalovánky zvukomalebná slova pro správný vývoj výslovnosti s otázkami pro všeobecný rozvoj dítěte jsou hravé a zároveň přínosné pro rozvoj komunikační schopnosti dětí. Obsahují 25 poutavých obrázků se zvukomalebnými slovy, které učí nápodobou výslovnosti jednotlivých hlásek a při popisu obrázku rozvíjí slovní zásobu a vyjadřovací schopnosti. U každé hlásky najdete graficky i slovně popsáno, jak ji správně vyslovit. Navíc je součástí vymalovánek také pohádka O neposlušných kůzlátkách v dějových obrázcích.

  58 Kč
 • Logopedická krabička - motorika a dech LK1
  Logopedická krabička - motorika a dech
  Značka: Logopedie mě baví

  S Logopedickou krabičkou budete mít možnost s dětmi zábavnou formou rozvíjet motoriku jazyka, rtů a dechové návyky, které jsou nezbytné pro správný vývoj řeči. Krabička nabízí hned 10 aktivit, díky kterým procvičíte dále také porozumění řeči, matematické představy, pozornost a soustředěnost, správný úchop tužky, znalost barev a sebereflexi.

   

   

  229 Kč
 • Logopedické vymalovánky - motorická cvičení LV1
  Logopedické vymalovánky - motorická cvičení
  Značka: Kresli.to

  Vymalovánky motorická cvičení pro správný vývoj řeči jsou zaměřené na motoriku jazyka, rtů a dechové návyky. Každý cvik doprovází poutavý obrázek k vymalování. Ve vymalovánkách najdete celkem 9 cviků, které jsou graficky i slovně popsané tak, abyste cviky dobře zvládli.

   

   

  50 Kč

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem