Trio puzzle nahá zvířátka

 
 
  • 1 z 2

Zábavná logická hra, při které děti přiřazují "nahá" zvířátka k jejich srsti, peří,... Pomůžete berušce, papouškovi nebo žirafě, aby vypadaly správně? Při skládání puzzlíků si děti rozvíjí jemnou motoriku, prostorovou orientaci, smysl pro detail, ale také jeho soustředěnost a trpělivost.

 

220 Kč    
Značka DJECO
Kategorie Logopedické pomůcky a hry
 

Rozvíjíme slovní zásobu při pojmenovávání, jaké zvířátko vidíme na obrázcích. Následně i sluchové vnímání, když slova rytmizujeme (vytleskáváme na slabiky) a určujeme počet slabik.

V případě složených obrázků rozvíjíme vyjadřovací schopnosti tím, že popisujeme, co si nahé zvířátko ,,obléklo". Např. ,,Beručce jsme nasadili černé tečky. Žirafě jsme oblékli puntíkatou srst."

Poznáváme barvy na kartičkách.

Rozvíjíme porozumění tím, že se ptáme: ,,Na které kartičce je zvířátko, které je hodně vysoké? Které ze zvířátek má červenou barvu? Které Zvířátko umí létat?"

Podporujeme myšlení i soustředěnost dětí při hře Hádej hádači. Popisujeme obrázky, dítě hádá, kterou kartičku s obrázkem myslím. Např.: ,,Myslím si zvířátko, které nám dává mléko a dělá bů." Role si s dítětem měníme.

 

 

Vhodné pro děti od 3 let.

Puzzle jsou vyrobeny z tvrdého kartonu. Krabička obsahuje 8 sad trojdílných puzzlíků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: