Samolepková knížka Vlaky

 
 

Zábava se samolepkami! Krásně ilustrovaná samolepková knížka, která zaujme každé dítě. Obsahuje 16 stran se zábavnými aktivitami a 8 stran plných barevných samolepek - zkrátka úžasný dárek pro každého malého neposedu! Dítě při manipulaci se samolepkami rozvíjí jemnou motoriku, orientaci v prostoru i porozumění řeči.

138 Kč    
Značka JIRI MODELS
Kategorie Logopedické pomůcky a hry
 

Podporujeme vyjadřovací schopnosti, když motivujeme děti, aby povídaly, co na jednotlivých stranách sešitu vidí. Pokud je to v jejich možnostech, popisují, co vidí, celými větami. 

Porozumění řeči, pozornost a sluchové vnímání rozvíjíme při nalepování samolepek dle instrukcí.

S obrázky na jednotlivých listech, doplněnými o samolepky, procvičujeme předložky. Ptáme se: ,,Co je nad, pod, mezi, vedle, před, za,....?". Obměnou procvičení užívání předložek je hra, kdy se dítěte ptáme přímo na pozici, kde se daná samolepka nachází. Např. ,,Kde je koník?".

Rozvíjíme fantazii, když společně vymýšlíme příběh dle toho, co vidíme na obrázku.

Necháme dítě, aby odlepovalo samolepky samo a tím rozvíjelo jemnou motoriku. Dítěti jsme však nápomocní a v případě odlepíme samolepky společně.

Zrakové vnímání a porozumění řeči rozvíjíme u dítěte při zadávání instrukcí. Určujeme, kterou samolepkou má najít a následně nalepit.

Procvičujeme sluchové vnímání tím, že rytmizujeme (vytleskáváme slova na slabiky), co vidíme na obrázcích.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: