Sada 4 her LUDO WOOD

 
 
  • 1 z 3

Skvělá sada 4 oblíbených dětských her v jednom balení! Zahrajte si pexeso, loto, cestičku a magnetické lovení rybek. Hry jsou krásně ilustrované, s motivy lesa se 4 zvířátky, které hrami provázejí. Procvičte zábavně jemnou motoriku včetně koordinace ruky a oka, zlepšete jejich postřeh i pozornost.

 

690 Kč    
Značka DJECO
Kategorie Logopedické pomůcky a hry
 

 

Prohlížíme si a popisujeme si všechno, co je součástí sady her. Motivujeme děti k tomu, aby se samy vyjádřily - podporujeme tak rozvoj slovní zásoby a vyjadřovacích schopností.

Procvičujeme také pravolevou orientaci. Ptáme se: ,,Kam se které zvířátko dívá? Doleva, na nás, nebo doprava?"

Barevnou sadu využíváme také k procvičení barev. Zároveň pojmenováváme a procivčujeme správné skloňování: ,,hnědý medvídek, šedá kočička, oranžová liška,...".

Vezmeme si barevné žetonky se zvířátky a procvičujeme s nimi matematické představy. Třídíme žetonky podle zvířátek, nebo podle barev. Počítáme žetonky se zvířátky. Z části žetonků si uděláme dvě hromádky a porovnáváme množství. ,,Na které hromadce je více, či méně žetonků? Nebo je na obou hromádkách stejně?"

Rozvíjíme porozumění, když děti motivujeme k hledání podle našich pokynů, např.:,,Najdi žetonek se zvířátkem, které se dívá doleva! Najdi na žetonku lišku, která se dívá na nás. Najdi králíčka na oranžovém žetonku."

Dřevěné figurky zvířátek využijeme k rozvoji orientace v prostoru, kdy dbáme na chápání a správné užívání předložek. Dáváme dítěti pokyny, kam má kterou figurku dát. (př. ,,Dej medvěda na stůl".) Motivujeme děti také k užívání předložek (př. ,,Kde je liška?").

 

 

 

 

Hra je vhodná pro děti od 2 let.

Sada 4 her obsahuje 4 hrací desky na hru loto, 4 dřevěné figurky na cestičky, kostku, 16 dřevěných žetonů na pexeso a magnetickou udici.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: