Duo puzzle NAJDI MLÁDĚ

 
 
  • 1 z 3

Oblíbené puzzle pro nejmenší, ve kterém děti hledají mládě k mamince. Při skládání dvojic puzzlíků si děti rozvíjí jemnou motoriku, prostorovou orientaci, smysl pro detail, ale také soustředěnost a trpělivost. Veselé barevné obrázky děti nejen pobaví, ale velmi brzy si je také oblíbí.

 

220 Kč    
Značka DJECO
Kategorie Logopedické pomůcky a hry
 

Rozvíjíme slovní zásobu při pojmenovávání, jaké zvířátko vidíme na obrázcích. Následně rozvíjíme i sluchové vnímání, když slova rytmizujeme (vytleskáváme na slabiky) a určujeme počet slabik.

V případě složených obrázků zdokonalujeme vyjadřovací schopnosti tím, že popisujeme, kde je zvířátko ukryté. Tvoříme věty a zapojujeme při tom také předložky. Např.:,,Slůně odpočívá na chobotu maminky slonice. Nad medvídky létají včely."

Poznáváme barvy na kartičkách.

Rozvíjíme porozumění tím, že se ptáme: ,,Na které kartičce je zvířátko, které žije na louce? Na které kartičce není oranžová barva? Které zvířátko létá?"

Podporujeme myšlení i soustředěnost dětí při hře Hádej hádači. Popisujeme obrázky, dítě hádá, kterou kartičku s obrázkem myslím. Např.: ,,Myslím si zvířátko, které umí lézt po stromech. Které to je?" Role si s dítětem měníme.


 

 

Vhodné pro děti od 2 let.

Puzzle jsou vyrobeny z tvrdého kartonu. Krabička obsahuje 12 párů obrázků, celkem 24 dílků.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: