Logopedická krabička - motorika a dech

 
Akce
 
  • 1 z 5

S Logopedickou krabičkou budete mít možnost s dětmi zábavnou formou rozvíjet motoriku jazyka, rtů a dechové návyky, které jsou nezbytné pro správný vývoj řeči. Krabička nabízí hned 10 aktivit, díky kterým procvičíte dále také porozumění řeči, matematické představy, pozornost a soustředěnost, správný úchop tužky, znalost barev a sebereflexi.

 

 

Běžná cena 229 Kč
Ušetříte 45,80 Kč (–20 %)
183,20 Kč    
Značka Logopedie mě baví
Kategorie Logopedické pomůcky a hry
 

Otevřete logopedickou krabičku a využijte každý den jinou zábavnou aktivitu!

V krabičce najdete Logopedické vymalovánkymotorická cvičení pro správný vývoj řeči. Jsou zaměřené na motoriku jazyka, rtů a dechové návyky. Každý cvik doprovází poutavý obrázek k vymalování. Ve vymalovánkách je celkem 9 cviků, které jsou graficky i slovně popsané tak, abyste cviky dobře zvládli.

Bublifuk, peříčko, větrník, papírové zvířátko a papírové kytičky využijete při hrách na podporu správných dechových návyků.

Jedlý papír Vám poslouží jako jako motivace, či podpora ke slovnímu popisu, kam dát jazyk, pří provádění motorických cviků.

Dále se v ní ukrývají pastelky na vybravování. Tyto pastelky se nám opravdu osvědčily. Zde je třeba hlídat správný úchop tužky.

Součástí jsou také samolepky - ty mají za cíl motivovat děti ke spolupráci a ocenit je za snahu, či splněný úkol.

 

 

 

 

 

Logopedická krabička obsahuje celkem 11 komponentů k 10 akvititám. Součástí je i užitečný návod, jak jednotlivé komponenty využít.

Logopedická krabička je určena dětem od 3 let.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: