Logopedická krabička - motorika a dech + zvukomalebná slova

 
Tip
 
  • 1 z 10

Tato Logopedická krabička zahrnuje komplexní balíček aktivit, při kterých máte možnost hravou formou a mnoha způsoby s dětmi rozvíjet motoriku jazyka, rtů a dechové návyky.  Podporuje správnou výslovnost hlásek nápodobu prostřednictvím zvukomalebných slov. Všech 16 aktivit, obsažených v krabičce, pozitivně ovlivňuje celkový rozvoj Vašeho dítěte, který je zásadní také pro rozvoj řeči.

359 Kč
Značka Logopedie mě baví
Kategorie Logopedické pomůcky a hry
Položka byla vyprodána...
 

Otevřete logopedickou krabičku a využijte každý den jinou zábavnou aktivitu!

V krabičce najdete Logopedické vymalovánkymotorická cvičení pro správný vývoj řeči. Jsou zaměřené na motoriku jazyka, rtů a dechové návyky. Každý cvik doprovází poutavý obrázek k vymalování. Ve vymalovánkách je celkem 9 cviků, které jsou graficky i slovně popsané tak, abyste cviky dobře zvládli.

Logopedické vymalovánky – zvukomalebná slova pro správný vývoj výslovnosti s otázkami pro všeobecný rozvoj dítěte jsou hravé a zároveň přínosné pro rozvoj komunikační schopnosti dětí. Obsahují 25 poutavých obrázků se zvukomalebnými slovy, které učí nápodobou výslovnosti jednotlivých hlásek a při popisu obrázku rozvíjí slovní zásobu a vyjadřovací schopnosti. U každé hlásky najdete graficky i slovně popsáno, jak ji správně vyslovit. Navíc je součástí vymalovánek také pohádka O neposlušných kůzlátkách v dějových obrázcích.

Divadýlko O neposlušných kůzlátkách a špejle již přímo vybízí ke hře pohádky.

Hra Autíčko, kam pojedeš? přirozeným způsobem rozvíjí u dětí porozumění řeči, sluchovou paměť, barvy a také protiklady. Principem hry je vybrat správné autíčko pro cestu do konkrétního cíle, na základě instrukcí, které zadává spoluhráč.

Bublifuk, peříčko, větrník, papírové zvířátko a papírové kytičky využijete při hrách na podporu správných dechových návyků.

Jedlý papír Vám poslouží jako jako motivace, či podpora ke slovnímu popisu, kam dát jazyk, pří provádění motorických cviků.

Dále se v ní ukrývají pastelky na vybravování. Tyto pastelky se nám opravdu osvědčily. Zde je třeba hlídat správný úchop tužky.

Céčka jsou osvědčenou retro hračkou, sloužící k mnohostrannému rozvoji dětí. Při spojování céček děti rozvíjí jemnou motoriku, pozornost, matematické představy a znalost barev.

Barevná dřívka slouží k rozvoji zrakového vnímání, kreativity a při manipulaci s nimi děti navíc rozvíjí také jemnou motoriku.

Židličkakulička mají za cíl podpořit děti v orientaci v prostoru.

Součástí jsou také samolepky - ty mají za cíl motivovat děti ke spolupráci a ocenit je za snahu, či splněný úkol.

 

Videoukázku shlédnete zde: https://youtu.be/qBqE8rpBiMs

 

 

 

 

 

Logopedická krabička obsahuje celkem 19 komponentů k 16 akvititám! Součástí je i užitečný návod, jak jednotlivé komponenty využít.

Logopedická krabička je určena dětem od 3 let.

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
L Avatar autora | 13.9.2021
Můžu jenom doporučit. synka to velice baví. Moc děkujeme