Hra školou STÍNY

 
Akce
 

Naučná hra, díky které si děti zdokonalují komunikační schopnosti, pozorování a postřeh. Zároveň pomocí své představivosti rozlišují, jaké obrázky zvířat, hudebních nástrojů či věcí z každodenního života se skrývají za obrysem. Vhodné stíny a barevné obrázky k sobě párují a sestavují tak celkem 24 dvojic. Manipulací s kartičkami si navíc procvičují také jemnou motoriku.

 

Běžná cena 228 Kč
Ušetříte 45,60 Kč (–20 %)
182,40 Kč    
Značka Alexander
Kategorie Logopedické pomůcky a hry
 

Pojmenováváme, co vidíme na obrázcích a určujeme barvy.

Rozvíjíme sluchové vnímání, když obrázky na malých kartičkách rytmizujeme (vytleskáváme na slabiky) a určujeme jejich počet. Dále určujeme s mladšími dětmi počáteční a koncovou slabiku, se staršími dětmi počáteční a koncovou hlásku.

Hrajeme hru Hádej hádači. Popisujeme obrázky, dítě hádá, kterou kartičku s obrázkem myslím. Role si s dítětem měníme. Procvičujeme tak nejen logické myšlení, ale také souvislé vyjadřování.

Motivujeme děti, aby vybraly všechna zvířátka, všechno oblečení, nářadí, případně další skupiny obrázků. Učíme tak děti třídit dle nadřazených pojmů. Dále má dítě určit, jaké další věci by do této kategorie mohly patřit.

 

 

 

 

Ve hře je k dispozici celkem 24 dvojic obrázků (48 obrázkových kartiček).

Hra je určena pro děti od 3 let.
 
Hra je ze série naučných her pro malé objevile "HRA ŠKOLOU®", která byla oceněná jako "Hračka roku 2018".
 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: