Hra školou POZNEJ - PŘED A PO

 
Akce
 
  • 1 z 3

Naučná hra pro děti, při které poznávají a upevňují znalosti o tom, co se děje PŘED a co PO.Děti hledají mezi promíchanými dílky takovou kombinací 3 puzzlí, které spolu souvisí. Cílem je sestavit dílky tak, aby děj šel správně časově za sebou. Dílek vlevo představoval situaci PŘED průběhem děje, dílek uprostřed, čím byl děj ovlivněn a dílek vpravo situaci PO průběhu děje. Při skládání dětem pomáhají tvary dílků. Děti si pomocí hry procvičují myšlení, upevňují orientaci v čase, manipulací s dílky zlepšují jemnou motoriku a veškerou činností také tříbí svou pozornost.

Běžná cena 228 Kč
Ušetříte 45,60 Kč (–20 %)
182,40 Kč    
Značka Alexander
Kategorie Dějová posloupnost
 

Motivujeme děti, aby slovně komentovaly průběh děje a popsaly situaci na trojici obrázků. Podporujeme tak jejich vyjadřovací schopnosti.

Děti si prohlubují svůj jazykový cit při popisu, co je na jednotlivých obrázcích. Procvičují totiž přirozeně skloňování podstatných a přídavných jmen - např. Na obrázku je červená kytička. Na obrázku je mod ptáček. Na obrázku je hnízdo se třemi vajíčky.

Rytmizujeme, co vidíme na obrázcích a rozvíjíme tak sluchové vnímání. Určujeme, na kolik slabik je dané slovo. Určujeme počáteční slabiku, nebo hlásku slova.

Hrajeme hru Hádej hádači. Popisujeme jeden z obrázků dle toho, co je na obrázku a dítě hádá, který z obrázků máme na mysli. Role si vyměníme. Takto u dítěte hravou formou rozvíjíme pozornost, sluchové vnímání a vyjadřovací schopnosti.

 

 

 

 

Ve hře je k dispozici celkem 12 sad obrázků - 36 dílků.

Hra je určena pro děti ve věku 4 - 7 let.

 

Hra je ze série naučných her pro malé objevile "HRA ŠKOLOU®", která byla oceněná jako "Hračka roku 2018".

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: