Hra školou HLEDEJ ROZDÍLY

 
Akce
 
  • 1 z 2

Hra Hledej rozdíly je založená na atraktivním principu "kdo hledá, najde".Při hře děti procvičují postřeh, soustředěnost, schopnost porovnání a také si rozšiřují slovní zásobu při popisu rozdílů. Mimo to si zlepšují zrakové vnímání a logické myšlení. Na začátku hry děti hledají mezi všemi obrázky, rozloženými na stole, dvojice s podobnými motivy. Následně se stávájí malými detektivy! Sledováním a porovnáváním obrázků v každé dvojici se snaží najít všechny 3 rozdíly, kterými se tyto dva obrázky od sebe liší.

Běžná cena 228 Kč
Ušetříte 45,60 Kč (–20 %)
182,40 Kč    
Značka Alexander
Kategorie Logopedické pomůcky a hry
 

Slovní zásobu rozvíjíme při popisování, co je na obrázku a při pojmenování rozdílů mezi nimi. Obrázky popisujeme celými větami.

Fantazii a vyjadřovací schopnosti rozvíjíme při vymýšlení příběhů na jednotlivé obrázky.

Hrajeme hru Hádej hádači. Popisujeme jeden z obrázků dle toho, co je na obrázku a dítě hádá, který z obrázků máme na mysli. S ohledem na rozdíly mezi obrázky je potřeba, aby se dítě soustředilo a dávalo dobrý pozor a všímalo si detailů. Role si vyměníme. Takto u dítěte hravou formou rozvíjíme pozornost, sluchové vnímání a vyjadřovací schopnosti.

S kartičkami hrajeme dětskou oblíbenou hru PEXESO. Při ní si děti zábavnou formou rozvíjí zrakové vnímání a paměť.

 

 

 

 

 

Ve hře je k dispozici 24 pevných barevných dílků s barevnými obrázky (celkem 12 souvisejícíh dvojic). Na každé dvojici jsou 3 rozdíly, které je potřeba najít. 

Hra je určena pro děti ve věku 3 - 7 let.
 
Hra je ze série naučných her pro malé objevile "HRA ŠKOLOU®", která byla oceněná jako "Hračka roku 2018".
 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: