Eduludo Stavíme z dřívek

 
Akce
 
  • 1 z 5

Hra, která podporuje rozvoj logického myšlení a prostorovou představivost.Pusťte se do stavění a postavte pomocí dřevěných kousků obrázek dle předlohy nebo zadání na podkladové kartičce. Použijete k tomu dřevěné kousky dle své volby, nebo dle toho, jak je určeno na kartičce, a tím se mění obtížnost hry. Děti se tak učí odhadnou délku a vzdálenosti.

Běžná cena 450 Kč
Ušetříte 90 Kč (–20 %)
360 Kč    
Značka DJECO
Kategorie Logopedické pomůcky a hry
 

Hra je skvělá v tom, že nabízí hned několik možností obtížnosti. Vyberte si dle aktuálních schopností dítěte a pusťe se do stavění! U této hry se jistě pobaví jak děti, tak dospělí!

Využijte malé kartičky ke skládání obrázku podle vzoru. Nebo si vezměte velké kartičky s obtížností 1, 2, nebo 3 a Vaším cílem bude poskládat vždy dřívka tak, aby vyplnila prázdná políčka na obrázcích.

Obtížnost 1 - můžete používat jakkoliv dlouhá dřívka a to jen tak, aby vyplnily všechna prázdná políčka obrázku

Obtížnost 2 - použijete předepsaná dřívka, ale v počtu, v jakém chcete

Obtížnost 3 - použijete jen předepsaná dřívka ve stejném počtu a délce, jako ukazuje předloha

 

Stavějte z dřívek dle své fantazie a vytvářejte tak originální obrázky.

Poznávejte také barvy a tvary, které vidíte na obrázcích.

Procvičujte matematické představy a počítejte, z kolika malých dílků (čtverečků) se skládá vybraných dřevěný kousek.Porovnávejte jednotlivé délky dřevěných kousků a užívejte k tomu vhodné pojmenování - nejkratší, nejdelší. Seřaďte dřevěné kousky od nejkratšího po nejdelší.

Zapojte zrakové vnimání sestavujte z dřevěných kousků obrazce, které bude dítě napodobovat. Jednodušší variantou je, kdy si dítě sedne vedle Vás. Těžší variantou je, když sedí naproti Vám a napodobuje Váš vzor zrcadlově. Role si vyměňte.

 


 

Hra je vhodná pro děti od 5 let.

Balení obsahuje: 48 dřevěných kousků různých velikostí, 12 karet předloh pro skládání různých obrazců bez určení užitých dílků a 12 karet předloh pro stavění z konkrétních dílků ve 3 obtížnostech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: