Eduludo Numerix

 
 
  • 1 z 2

Díky této krásné hře bude pro děti počítání zábava! Hra podporuje správné vnímání množství, protože využívá jeho různých vyjádření. Označ kolíčkem, který návrh počtu odpovídá tomu v barevném poli. Správnost si zkontroluj otočením kartičky. Děti si hrou rozvíjí také jemnou motoriku, logické myšlení a pozornost.

450 Kč    
Značka DJECO
Kategorie Logopedické pomůcky a hry
 

 

K upevnění správného vnímání množství a pojmu čísla můžeme využít i další hry.

  • Dáváme dětem pokyny, které vedou k připravení určitého množstív předmětů, které mají v blízkosti. Např.: ,,Dej na stůl tolik kostek, kolik spočítáš na kartičce prstů. Vezmi do ruky tolik pastelek, kolik vidíš na kartičce barevných puntíků."
  • Nebo naopak přiřazujeme počet předmětů z naší blízkosti k počtu na kartičkách. Např.: ,,Spočítej, kolik vidíš v místnosti židlí. Najdi a označ kolíčkem tento počet na kartičce."

Při slovním popisu, co děti vidí v jednotlivých výsečích, si prohlubují také svůj jazykový cit. - např. ,,Na kartičce je šest kytar. Na kartičce jsou dva prsty. Na kartičce je sedm modrých puntíků."

Veškerá aktivita dětí při základní hře i jejích obměnách také příznivě ovlivňuje schopnost udržet pozornost a soustředit se.

 

 

 

Hra je vhodná pro děti od 4 let.

Sada obsahuje 5 kolíčků a 30 oboustranných karet.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: