Eduludo Bingo

 
Akce
 
  • 1 z 3

BINGO je hra zameřená na osvojování počtů a čísel. Každý hráč si vybere desku, kterou si položí před sebe a následně roztočí kolotoč. Dle toho, kterého zvířátko padne, přiřadí hráč na svoji hrací desku žeton s odpovídajícím počtem. Dítě si rozvíjí matematické představy, určování počtů a poznávání čísel. Hra má 2 úrovně obtížnosti - na jedné straně žetonů jsou čísla a na druhé straně jsou puntíky. 

Běžná cena 299 Kč
Ušetříte 59,80 Kč (–20 %)
239,20 Kč    
Značka DJECO
Kategorie Matematické hry
 

Veškerá aktivita dětí při základní hře i jejích obměnách také příznivě ovlivňuje schopnost udržet pozornost a soustředit se.

Procvičujeme v obměně matematické představy tím, že porovnáváme počet jednotlivých prvků. Ptáme se: Čeho je na hrací desce více/méně? Např.: Čeho je na kartičce více? Zajíčků nebo žabiček? Také porovnáváme počet jednoho druhu zvířátek na různých hracích deskách.

K upevnění správného vnímání množství a pojmu čísla můžeme využít i další hry a využít žetony ze hry:

Dáváme dětem pokyny, které vedou k připravení určitého množství předmětů, které mají v blízkosti. Např.: ,,Dej na stůl počet kostek podle čísla na žetonu. Vezmi do ruky tolik pastelek, kolik vidíš na žetonu barevných puntíků."

Nebo naopak přiřazujeme počet předmětů z naší blízkosti k počtu na kartičkách. Např.: ,,Spočítej, kolik vidíš v místnosti židlí. Najdi a označ kolíčkem tento počet na kartičce."

Vhodné pro děti od 4 let. Vyrobeno z papíru a kartonu s certifikátem FSC®.

Krabička obsahuje 4 desky, 1 kolo a 24 oboustranně ilustrovaných žetonů.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: