Protlačovací obrázky Pohádková říše

 
 
  • 1 z 2

Zábavná sada s protlačovacími obrázky. U dětí velmi oblíbená metoda propisovacích obrázků, která rozvíjí kreativitu a fantazii, jemnou motoriku a můžete ji také využit při logopedických chvilkách k procvičování orientace v prostoru.

Propisování obrázků děti velmi baví. Je to pro ně milé zpestření a změna od klasického kreslení a malování.

 

210 Kč    
Značka DJECO
Kategorie Logopedické pomůcky a hry
 

Děti propisují obrázky dle instrukcí, které jim zadáváme. Přitom procvičujeme u dětí porozumění a správné užívání předložek (např. Ptáčka propiš na věž zámku. Vílu s křídly propiš před kočár.).

Obměnou procvičení užívání předložek je hra, kdy se ptáme na pozici, kde se daný obrázek nachází. (např. Kde je koník?) Při této hře také rozvíjíme vyjadřovací schopnosti, kdy děti mají za úkol nejen používát správně předložky, ale také odpovídat celou větou.

K rozvoji řeči a vyjadřování nám může postloužit hotový obrázek, kdy si nad obrázkem povídáme, co na něm vidíme a tvoříme příběh, proč to tak vlastně je.

A přidáváme tip na další, pro děti velmi oblíbenou hru. Povídáme si společně příběh, a rozvíjíme úvahy o tom, proč to tak je, co se mohlo stát, jak to bylo,... kdy postupně střídavě doplňujeme každý jednu větu.

 

 

Vhodné pro děti od 4 do 8 let.

Set obsahuje 90 propisovacích obrázků a tři různá pozadí ve velikosti A4, které si děti dle vlastní fantazie dotvoří.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: